124. Zalíbení

Autor: Lajos Kolozsváry
(1861 - 1937)

Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu obnášející cedulku autora, na reversu razítko A.Eigl, Linz, Bethlemestrasse
Technika: olej na plátně
Šířka: 68,5 cm, výška: 55 cm, rámování: pošk. 80 x 91 cm

Konec dražby: 08.03.2021 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč