176. Trosky od Rokytnického rybníku
Autor: Miroslav Šilhán
(1910 Jirkov - 1980 Turnov)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 77 cm, rámování: 95 x 55 cm
Konec dražby: 10.04.2018 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč