130. Zimní nálada
Autor: Eva Hnyková
(1950 Nová Paka)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a galerijní razítko, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 42,5 x 47,5 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč