135. Ženský akt
Autor: Bohumil Kokrda
(1914 Žďár nad Sázavou - ?)
Značeno vpravo dole
Materiál: Patinovaná sádra
Šířka: 17 cm, výška: 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 22:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč