138. Svatojánské proudy

Autor: Josef Steinský
(1903 - ?)

Signováno vpravo dole, na rámu připevněn štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: pošk. 41,5 x 56,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 22:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč