40. Můj horký podzim

Autor: Margarita Jenčovská
(1933 Charkov - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 53 cm, výška: 47 cm, rámování: 59 x 65 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:19 SELČ

Zbývá: 28d 8h 52m 23s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč