Přítelkyně

Autor: Karla Dušková
(1926 - ?)

Monogramováno K.D vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 49 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 22:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč