23. Ženy na poli
Autor: J. Rombald
signováno vpravo doleRombald J.
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 70 cm, rámování: 60 x 83 cm
Konec dražby: 06.12.2017 18:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč