229. Konvolut grafik

2 grafiky, zaskleno, rámováno
Rámování: od 11,5 do 16 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 22.06.2022 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč