V uličce

Autor: Banksy

Nesignováno. Z rubové strany inkoustem psaný dopis a věnování. Paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 07 cm, výška: 11 cm, rámování: 16 x 12 cm

Konec dražby: 23.06.2022 19:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč