65. Podzim na Vysočině
Autor: Jaroslav Franc
(1935 Prostějov - 1990 Prostějov)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek. Zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, datace: 1987
Šířka: 82,5 cm, výška: 53 cm, rámování: 67 x 96 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč