101. Na Chrudimce v Lánech u Kameniček
Autor: Karel Moravec
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 01.03.2021 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč