31. Letní jezero - Velký formát
Autor: Sally Wiest
(1866 - 1952)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 90 cm, rámování: 102 x 87 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 01.03.2021 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč