Björnberg- Rybářská osada

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu razítko - London
Technika: olej na plátně, datace: 1886
Šířka: 49 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 62 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč