23. Hřbitov
Paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 50,5 x 45 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč