Hřbitov

Paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 50,5 x 45 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč