Konstantinův oblouk

vydavatel: Hendrik van Schoel
signováno v tisku vpravo dole
Technika: mědirytina, datace: 16. století
Šířka: 40,5 cm, výška: 29 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm

Konec dražby: 22.05.2023 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč