Přítelkyně - kopie podle Zrzravého

kopie pod obrazu Jana Zrzavého - Přítelkyně
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm, rámování: 75 x 60 cm

Konec dražby: 28.01.2019 19:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč