R. Camcini - Povoz na cestě

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 28 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 42 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč