23. Radvanský. U rybníka
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 43 x 55,5 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:14 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |