23. Scéna v kuchyni

rentoilováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 55 cm, rámování: 72 cm x 64 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 08.02.2022 19:11 SEČ

Zbývá: 17d 8h 47m 15s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč