23. Scéna v kuchyni
rentoilováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 55 cm, rámování: 72 cm x 64 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 08.02.2022 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč