170. Krajina
Autor: Vladimír Ralenovský
(1920 Měnín - 2005 Brno)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 66 cm, rámování: 79 x 63,5 cm
Konec dražby: 05.12.2017 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 650 Kč