230. Anatomie svalů
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 38,5 x 32 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 22.06.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč