Jezero v horách

Autor: J. Molnar

signováno vpravo dole, starší restaurování, blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 55,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 91 x 75 cm

Konec dražby: 02.08.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 500 Kč