14. Jezero v horách
Autor: J. Molnar
signováno vpravo dole, starší restaurování, blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 55,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 91 x 75 cm
Konec dražby: 02.08.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 500 Kč