230. Jelínek - Máky ve váze
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 46 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč