108. Louže II.
Autor: Jiří Mocek
(1945 Praha)
na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1989
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 30 x 40 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč