169. Dvorek Vrtbovské zahrady
Autor: Vlasta Dětinská
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1990
Šířka: 19 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 28 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč