Dvorek Vrtbovské zahrady

Autor: Vlasta Dětinská

signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1990
Šířka: 19 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 28 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč