Dvorek Vrtbovské zahrady

Autor: Vlasta Dětinská

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1990
Šířka: 19 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 28 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč