25. Dvorek Vrtbovské zahrady
Autor: Vlasta Dětinská
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1990
Šířka: 19 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 28 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč