10. Procházka na pláži
Autor: Edward Barton
(1936 - 2012)
Signováno vpravo dole, rámováno v bohatě zdobeném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 46 x 50 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč