7. V polích
Autor: Karel Valter
(1909 České Budějovice - 2006 Tábor)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, dle majitele na reversu název V polích, jméno autora, technika, rámováno nově, použito galerijní zasklení
Technika: akryl, datace: 1993
Šířka: 84,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 81 x 100 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč