52. Loď v přístavu
Autor: Lyonel Feininger
(1871 New York - 1956 New York)
Signováno vlevo dole tužkou, rámováno a zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 10 cm, výška: 6 cm, rámování: 26 x 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč