Město

Autor: Lyonel Feiningr
(1871 New York - 1956 New York)

Signováno vlevo dole tužkou, rámováno, zaskleno v levém dolním rohu razítko
Technika: suchá jehla
Šířka: 6,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 20,5 x 15,5 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč