Geometrie

Autor: ? Larisch

moderní geometrická malba, olej na plátně, signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 80 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 28.07.2019 15:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč