107. Portrét dívky

Autor: Jaroslav Kovář ml.
(1905 Brno - 1987 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1951
Šířka: 15 cm, výška: 15 cm, rámování: 17,5 x 17,5 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč