Jaro v modré

Autor: Jitka Gřešková
(1953 ?)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1995
Šířka: 14 cm, výška: 14 cm, rámování: 22 x 22 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč