Jahůdky

Autor: Václav Horský
(1909 Olomouc - ?)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 32 x 33 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč