Dívka s květy

Autor: Jiří Stulík
(? ?)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 9 cm, výška: 14 cm, rámování: 17 x 12,5 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč