23. Dívka s květy
Autor: Jiří Stulík
(? ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 9 cm, výška: 14 cm, rámování: 17 x 12,5 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč