232. Konvolut 4 ks grafik
1. Loď u mola, zaskleno, rámováno, datováno 1980, signováno Bř. Kmenta vpravo dole, 6 x 7 cm
2. Mezi roubenými domky, volný list, datováno 1977, signováno Bř. Kmenta vpravo dole, 14 x 18 cm
3. Prašná brána, volný list, signováno vpravo dole, 9,5 x 5,5 cm
4. PF 1964, signováno vpravo dole V. Šavel, paspartováno, zaskleno, 28 x 18 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč