232. Pohled na Salzburg
zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 65 cm, výška: 44 cm, rámování: 45,5 x 66,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 10.05.2022 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč