90. Sloup
Autor: Jan Dvořák
(1942 Tábor - ?)
volný list, vlevo dole číslováno 17/60, signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1983
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč