Sloup

Autor: Jan Dvořák
(1942 Tábor - ?)

volný list, vlevo dole číslováno 17/60, signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1983
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč