Blahopřání k Novému roku (PF)

Autor: Jan Rejchl
(1899 Hradec Králové - 1985 Hradec Králové)

Vlevo dole pod paspartou je číslování 170/220 Blahopřání je čitelné uprostřed Vánoční pozdrav a blahopřání k Novému roku 1941! Architekt Jan Rejchl. Signováno a datováno (1940) vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1940
Šířka: 9 cm, výška: 13 cm, rámování: 28 x 20 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 04.10.2021 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč