9. Girgenti 1934
Autor: Jan Rejchl
(1899 Hradec Králové - 1985 Hradec Králové)
signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou i v kameni, vlevo dole číslováno 88/180 pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1939
Šířka: 10,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 29 x 20 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč