9. Girgenti 1934

Autor: Jan Rejchl
(1899 Hradec Králové - 1985 Hradec Králové)

signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou i v kameni, vlevo dole číslováno 88/180 pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1939
Šířka: 10,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 29 x 20 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:05 SELČ

Zbývá: 3d 18h 15m 47s

Vyvolávací cena: 400 Kč