124. Jan Ámos Komenský

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Kolorovaná studie fixem pastelkou, paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: fix
Šířka: 13,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 30 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč