124. Jan Ámos Komenský
Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)
Kolorovaná studie fixem pastelkou, paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: fix
Šířka: 13,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 30 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč