Studijní kresba dětí patrně na ulici

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Šrafovaní skica, signatura vlevo dole, paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: fix
Šířka: 19 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 26,5 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč