134. Studie
Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)
signatura vlevo dole, paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: perokresba
Šířka: 19 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 26,5 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč