Dívka pije vodu ze studánky

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Akvarelem lavírovaná kresba fixem. Paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: akvarel
Šířka: 12 cm, výška: 6 cm, rámování: 17 x 22 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč