Pasáček s chlapcem

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Kresba tuší lavírovaná akvarelem, papír. Signováno vpravo dole. Paspartováno a zaskleno, rámováno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Šířka: 17 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 38 x 36 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 05.01.2022 19:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč