162. V uličkách Havany

Autor: Matěj Vohryzek
(1994 Praha - ? Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Datace: 2020
Šířka: 48 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 49.5 x 59,5 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč