90. Spravedlnost
Autor: Olga Čechová
(1925 Brno - 2010 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou
Technika: dřevoryt
Šířka: 6,5 cm, výška: 7,5 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 30.11.2021 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč